O grupie Zdrowy Kręgosłup

Serdecznie zapraszam na zajęcia, które pozytywnie wpłyną na stan Twojej sylwetki oraz samopoczucie. W przyjemnej atmosferze oderwiesz się od codzienności, stresu i świadomie nauczysz się dbać o swoją postawę.

Program Zdrowe Plecy skierowany jest do osób zarówno zmagających się z chorobami kręgosłupa, jak i myślących o profilaktycznym dbaniu o jego mechanikę.

Zarówno osoby zdrowe, jak i osoby z problemami kręgosłupa zapraszam na specjalną formę terapii polegającą na gimnastyce grupowej i edukacji pacjentów. Zajęcia programu Zdrowe plecy to kompleksowy program profilaktyczno– leczniczy. Jego zadaniem jest uświadomienie problemu różnorodnych dolegliwości ze strony kręgosłupa i ich zapobieganiu.

Zdrowe Plecy to zajęcia adresowane do osób pracujących w pozycji siedzącej (np. przed komputerem), jak i tych, które wykonują ciężką pracę fizyczną.

            W programie ćwiczeń szczególny nacisk położony jest na wzmocnienie głębokich mięśni stabilizujących kręgosłup. Zapraszamy osoby z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi pleców, dyskopatią i zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa.

Jeśli masz siedzącą pracę, a wieczory spędzasz przed telewizorem, zgłoś się na zajęcia!!

Nauczymy Cię właściwie dbać o kręgosłup. Podczas zajęć uczymy, jak zorganizować sobie codzienne życie, aby nie dopuszczać do powstania bólu pleców. Ponad to pokażemy jak łagodzić bóle pleców, jak rozluźniać napięte mięśnie karku, szyi i pleców.